Skočit na obsah >>
 

Lesní mateřská školka Perníček

upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
Erno Košťála 870, 530 12 Pardubice

Jsme lesní mateřská školka - dětský lesní klub působící v Pardubicích na Dubině. Naše klubovna se nalézá v areálu ZŠ Dubina a volný čas trávíme především v přilehlých dubinských a studáneckých lesích. Jsme tady pro všechny předškolní děti, a to již od 2 let. Podmínkou přijetí je alespoň částečná samoobslužnost při hygieně a oblékání a schopnost ujít alespoň 1 km. Jelikož je limit našeho klubu 12 dětí na den, nabízíme individuální přístup a téměř rodinné prostředí pro Vaše děti. Při naší činnosti využíváme znalostí alternativních pedagogických směrů (lesní mateřské školky, Montessori a Waldorfská pedagogika) a především se řídíme konceptem Respektovat a být respektován. Důležitý je pro nás také ekologický rozměr a provoz klubu.
Naše heslo zní: s dětmi venku za každého počasí, neboť neexistuje špatné počasí, ale jen špatné oblečení :). Pro pobyt venku jsme nejen vybaveni, ale i pojištěni!

Telefon: 604 258 909
E-mail: info@pernicekskolka.cz
Web: www.pernicekskolka.cz
GPS: 50°2'35.99"N 15°48'38.63"E
222 m nad mořem

Souřadnice: 
 
 

Informace

Kategorie
  • lesní mateřská škola
Je třeba opravit údaje?

Dostupnost

Nejbližší vlakové zastávky
Nejbližší autobusové zastávky
Nejbližší letiště
  • Pardubice (6 km)
  • Mnichovo Hradiště (80 km)
  • Letiště Václava Havla (111 km)

Akce v objektu

Proběhlé akce

2014

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga