Skočit na obsah >>
 

Mikulášský vlak 2015

Jízda historického motorového vlaku z Pardubic do Choltic s doplňkovou jízdou do Heřmanova Městce a zpět. Program s překvapením v Cholticích. Při cestě zpět v Cholticích po nutné technologické přestávce následuje nadílka. Setkání s čertem, Mikulášem, který postupně prochází vlak. V ceně je i malá nadílka pro děti. Vlak stojí po dobu nadílky ve stanici, aby Mikuláš dobře slyšel přání dětí, jejich básničky a písničky. Při zpáteční cestě může zlobivce vzít čert s sebou do pekla. Čert s Mikulášem pak s vámi pojedou při cestě zpět. Pozor, kdo zlobil, může skončit v pytli. Ve vlaku za jízdy i za pobytu k dispozici drobné občerstvení v prostředním voze.

Výletní vlak pro doplnění akce

Pro zájemce zejména z Choltic a okolí vlak dále pokračuje do Heřmanova Městce a zpět. Pro cestující z Pardubic v ceně vstupenky mikulášského vlaku. Pro cestující z Choltic, H. Městce či Jeníkovic cena vstupenky 20,-Kč jedním směrem, zlevněná 15,-. V této ceně není Mikulášská nadílka. Počet míst ve vlaku omezen. Rezervace míst ve všech vlacích na mail!

Typ jízda historickým vlakem
Povolen vstup se zvířaty Akce je vhodná pro děti
Délka 5 hod.
Přístupné od 1 let
Místo konání
Datum a čas konání so 21.11.2015 9:00 - 15:00
URL www.pshzd.cz/2015/2015-mikulas.pdf
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Vstupné 140,- Kč. V ceně nejen cesta vlakem, ale také čert, Mikuláš a drobná nadílka pro děti. V ceně také zvlášť vypravený autobus v Cholticích.
Pro zájemce jedoucí jen z Choltic cena T+Z 40,-Kč. V případě zájmu o nadílku cena 70,-. V tomto případě nutno nahlásit alespoň dva dny předem!
Dokumenty
Zdroj dat Museum Rosice nad Labem
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga