Skočit na obsah >>
 

Tři sestry

Kapela Tři sestry již tradičně vystoupí v pardubickém pivovaru.

V pátek 16.5. proběhne v areálu Pardubického pivovaru a.s. již tradičně koncert jedné z nejúspěšnějších a nejznámějších českých skupin:
Tři sestry - Jako své hosty si přiveze skupiny E!E , Doctor PP a Debilheads. Jedná se o pravidelnou akci, která každý rok uvítá přes 2 tisíce návštěvníků.

V posledním roce došlo v areálu Pardubického pivovaru k rekonstrukci vnitřních prostor a návštěvníci tak budou moci vidět nejen nový distribuční areál, ale i díky zrušení budovy skladu uprostřed pivovarského dvora bude v areálu více prostoru i lepší výhled na podium.

Areál pivovaru bude otevřen v 17 hodin. Koncert skupin začne v 18 hodin a konec celé akce nebude dříve jak o půlnoci. V areálu bude k dispozici dostatečný počet výčepních míst, občerstvení i toalet. Po celý večer se navíc bude točit 11 stupňové pivo Vilém z produkce Pardubického pivovaru a.s. a to za skvělých 25 korun.

Celou akci již po páté pořádá produkční agentura Máša agency z Pardubic.

Typ koncert
Zakázán vstup se zvířaty Akce není vhodná pro děti
Místo konání Pardubický pivovar (Pardubice)
Datum a čas konání pá 16.5.2014 18:00
Předprodej vstupenek Vstupenky si nyní můžete zakoupit kdekoliv na síti Ticketstream , v prodejnách Pivovarka , nebo na dalších předprodejních místech, které najdete na webu www.trisestrypardubice.cz
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Vstupné Cena vstupenky v předprodeji je 260 korun, na místě pak bude vstupenka v ceně 300 korun.
Zdroj dat Turistické informační centrum Pardubice
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga