Skočit na obsah >>
 

Orientalika Show 2014

Zveme na první ročník břišní taneční show. Představíme vám tento, pro středoevropana, poněkud tajemný svět orientálního tance v jeho nejkrásnější podobě. Nechte se unést do pohádkového světa a dovolte nám představit vám různé styly tohoto tanečního umění. Pro diváky je připraven krásný a bohatý program, pečlivě jsme volili jednotlivé vstupy abychom divákům nabídli širokou škálu tanečních stylů a ukázali v našem tanečním představení rozmanitost, kterou orientální tanec nabízí. Široké veřejnosti nabízíme setkání s tímto krásným a ladným tancem, jemnými i temperamentími pohyby úžasných tanečnic nejen z Pardubic, ale opět i tanečních špiček z celé České republiky.

Akce je bez bariér! Naše akce je opravdu pro každého! Bohatý taneční program se koná v Abc klubu, který je bezbariérový, tzn. představení je vhodné i pro lidi s těleným postižením a věříme, že i takto nabídneme kulturní zážitek všem spoluobčanům bez rozdílu.

Akce v předsálí - V předsálí cca hodinu před zahájením představení, o přestávce a také i po skončení akce budete mít možnost zakoupit např. šperky, orient. zboží, kosmetiku Oriflame a také dekorativní kosmetiku Mary Kay. A pozor! Budete mít možnost nechat se zdarma nalíčit a popř. poradit s péčí o pleť od 2 šikovných kosmetických poradkyň a vyzkoušet kosmetiku Mary Kay osobně, popř. si domluvit bezplatnou hodinku krásy A neustále chystáme další novinky, které vám udělají radost.

Občerstvení - Pro vaše pohodlí a zpříjemnění večera bude otevřen bar a vy tak budete mít možnost zakoupit si kávu a další občerstvení.
těšíme se na vás a věříme, že vás naše nabídka zaujala.

Typ show, společenské setkání
Zakázán vstup se zvířaty Akce je vhodná pro děti
Délka 2 hod.
Přístupné od 5 let
Místo konání - Pardubice
Datum a čas konání so 4.10.2014 17:30 - 20:00
URL www.katyia-nailah.cz
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné 130,- Kč na místě /110,- Kč v předprodeji
Zdroj dat CZeCOT
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga