Skočit na obsah >>
 

Mimořádná projekce filmu Než si pro nás přijde

Široké spektrum preventivních vyšetření, prohlídky vybraných oddělení, pestrý doprovodný program včetně prohlídky Vodárenské věže a večer filmová tečka. To vše nabídne již tradiční Den nemocnice. Šestý ročník této akce se bude v Pardubické nemocnici konat v úterý 16. června a záštitu nad ním převzal Roman Línek, první náměstek hejtmana Pardubického kraje zodpovědný za zdravotnictví. Program bude probíhat od 13.00 do 16.00 hodin.
Večerní tečku od 21.00 hodin udělá filmová projekce pod širým nebem pro veřejnost se vstupem zdarma. Promítat se bude americký film Než si pro nás přijde s Jackem Nicholsonem a Morganem Freemanem v hlavních rolích, který byl vybrán jako připomenutí zařazení Pardubické nemocnice do sítě Komplexních onkologických center.
Z důvodu přípravy, konání a rozmístění jednotlivých prezentací Dne nemocnice bude v průběhu v pondělí 15. června a po celé úterý 16. června omezena kapacita parkovacích ploch v areálu nemocnice, zejména v centrální části.

Typ den otevřených dveří, videoprojekce
Zakázán vstup se zvířaty
Místo konání Pardubická nemocnice (Pardubice)
Datum a čas konání út 16.6.2015 21:00
URL www.nemocnice-pardubice.cz/cs/story.php?ide=662&title=Pardubick%C3%A1+nemocnice+chyst%C3%A1+sv%C5%AFj+den+a+nab%C3%ADdne+i+filmovou+te%C4%8Dku
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné Bezplatný vstup
Související aktuality
  • Pardubická nemocnice chystá svůj den a nabídne i filmovou tečku (11.6.2015, Pardubický kraj)
Zdroj dat Turistické informační centrum Pardubice
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga