Skočit na obsah >>
 

Aneta Langerová - Na Radosti 2016

Koncert za doprovodu kapely a smyčcového tria. Aneta Langerová pokračuje v úspěšném turné Na Radosti ke stejnojmennému novému albu. Na další koncerty se mohou fanoušci těšit koncem roku v Čechách i na Slovensku. „Celé turné je pro mě nádherný zážitek. Jsem obklopena lidmi, se kterými je mi opravdu dobře. Dlouho jsem je hledala a věřím, že naše souznění je na pódiu znát. Stejné souznění panuje i v zákulisí. Každé setkání s fanoušky nás nabíjí neskutečnou energií. Snažíme se tu radost lidem vracet,” popisuje Aneta. O tom, že se Anetě a její kapele daří rozdávat radost ve vrchovatých doušcích, svědčí bouřlivý potlesk na závěr vyprodaných koncertů.

Spolu s klavíristou, hudebním skladatelem a producentem Jakubem Zitkem pracovali dva roky na písních, původní hudbě a textech. Pro inspiraci se vydali na Šumavu, kde objevili dnes již zaniklou osadu Na Radosti. To místo jim učarovalo a pomohlo jim přivést na svět desku plnou příběhů. Propracované aranže a osobitý zpěv Anety Langerové předznamenaly úspěch u fanoušků i kritiků. V anketě Žebřík 2014 Bacardi Music Awards ji fanoušci ocenili za zpěvačku roku, album Na Radosti a za píseň Tráva. Ze čtyř nominací na cenu Akademie populární hudby - Ceny Anděl 2014, Czech Music Awards proměnila všechny v andělské sošky. Na turné Anetu doprovází kapela a smyčcové trio. Vedle písní z nového alba nebudou chybět i starší skladby v nových aranžích.

Typ pop, rock
Poznámka Před koncertem pořádá správa hradu pro širokou veřejnost večerní prohlídku obou okruhů - pernštejnského paláce a kaple sv. Kateřiny. Sraz v 19:00 před hradní bránou. Návštěvníci, kteří na pokladně hradu předloží platnou vstupenku na tento koncert, mají nárok na slevu.
Délka 1 hod. 30 min.
Místo konání Hrad Kunětická hora (Staré Hradiště)
Datum a čas konání út 21.6.2016 20:30
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Vstupné Koncert: 400 Kč - 490 Kč. Vstupné na večerní prohlídku: základní 90 Kč, snížené 60 Kč. Pro držitele vstupenek na koncert: základní 80 Kč, snížené 55 Kč.
Zdroj dat Východočeské divadlo Pardubice
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga