Skočit na obsah >>
 

10. GP Přebor Pardubic v řešení křížovek a hádanek

Jiří Zvolánek ve spolupráci s ČSHAK pořádá v sobotu 29. dubna 2017 od 10:45 hodin 10. GP Přebor Pardubic v řešení křížovek a hádanek ve dvou kategoriích. V hlavní(náročnější) kategorii se budou řešit 2 křížovky jako dokreslovky (tj. křížovky bez předem známého obrazce) a 30 hádanek přeborovým způsobem na 3 řešitele (hádanky budou předkládány jednotlivě). Ve vedlejší kategorii to budou rovněž 2 křížovky jako dokreslovky s nižší obtížností a 15 hádanek z listu (hádanky budou předloženy najednou). Soutěže se konají ve velkém i malém salónku Staročeské restaurace Pivovarka v Palackého třídě 250, areál pivovaru Pernštejn. Restaurace bude otevřena od 10 hodin. Přebory jsou přístupné pro všechny zájemce zdarma - případné členství v ČSHAK (Česká svaz hádankářů a křížovkářů) je možné vyřešit na místě. Věcné ceny ve všech kategoriích + medaile v hlavních. Stačí vzít tužku, gumu, dobrou náladu a hlavně - přijít!
Na hojnou účast tradičních účastníků i těch, kteří seberou odvahu a do Padrubic přijedou porvé, se těší pořadatel přeboru, krásné hostesky a ČSHAK.

Pro bližší informace navštivte stránky Svazu českých hádankářů a křížovkářů (www.cshak.cz, www.e-rebus.cz) nebo stránky restaurace (www.pivovarka.cz).

Typ soutěž
Zakázán vstup se zvířaty Akce není vhodná pro děti
Místo konání Pardubický pivovar (Pardubice)
Datum a čas konání so 29.4.2017 10:45
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Turistické informační centrum Pardubice
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga