Skočit na obsah >>
 

Okolo měst

3. ročník cyklo happeningu, kdy lidé vytváří svou účastí pomyslný živý řetěz okolo měst České republiky. V prvním ročníku jsme byli 3, ve druhém nás bylo už skoro 100. S kolika z vás se uvidíme letos?

Cílem akce je uspořádat hezký den nejen pro zdravé lidi, ale také na ni aktivně pozvat handicapované kamarády. Ukážeme tak společně, že Pardubice a Hradec Králové jsou moderní a odpovědná města podporující sport a aktivní životní styl pro každého bez rozdílů. Strávíme společně pěkný den s fajn lidmi, potkáme nové přátele. Ukážeme, že táhneme za jeden provaz a že nám záleží na lidech okolo nás. Dáme najevo okolí, že nám není lhostejná společnost, ve které žijeme. Trasy jsou koncipované tak, aby délka výletu okolo každého města byla přibližně 25 km a zvládli ji i méně zdatní cyklisté. Na trase budou navíc vyznačeny kratší úseky v délce okolo 2-5 km, kde se k nám budou moci přidat, třeba jen symbolicky, příchozí a zapojit se tak do podpory našeho projektu.

Časový harmonogram

Hradec Králové (celková trasa 28,5 km)

9:00 Start na Pivovarnickém náměstí u vstupu do Krajského úřadu Královehradeckého kraje
9:10 I. vyznačený úsek - cyklostezka od Hučáku po pravém břehu Labe ke Kamennému mostu - 2,8 km 10:20 II. vyznačený úsek - cyklostezka od občerstvení U koziček ke státnímu podniku Lesy ČR - 7,7 km
12:00 Cíl cyklistické projížďky v centru Hradce Králové na Velkém náměstí u Morového sloupu
12:00 - 13:00 přesun ke Kunětické hoře
14:00 - 18:00 sportovně zábavní odpoledne na parkovišti pod Kunětickou horou

Typ cykloakce pro veřejnost
Místo konání
Datum a čas konání ne 28.5.2017 9:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Královéhradecký kraj
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga