Skočit na obsah >>
 

Lords of the sound - Oscar Music Awards

Projekt sdružuje talentované hudebníky, kteří hrají hudbu moderních autorů. K tomuto "skromnému" názvu tvůrce inspirovala trilogie The Lord of the Rings (Pán prstenů). Hudebníci říkají, že název týmu je zároveň odkazem na jejich repertoár a také svého druhu výzvou pro ně samotné. Hlavní zvláštností Lords of the sound je to, že jejich vystoupení není jen hudba, ale kompletní plnohodnotné show, kde je každé číslo doprovázeno jedinečným vizuálním, světelným show a živými vokály.

Je téměř nemožné navštívit dvakrát stejné vystoupení tohoto orchestru. Neustále rozšiřují svůj repertoár, přidávají do celého show nové prvky, divadelní aranžmá a speciální efekty. Charakteristickým rysem Lords Of The Sound se staly tematické koncerty. V pořadu Oscar Music Awards zazní hudba z oscarových filmů, a toto vystoupení samo o sobě je provedeno ve stylu obřadu udělování slavné filmové ceny.

Pro soubor Lords Of The Sound to bude první návštěva České republiky. Orchestr zahraje hudbu z takových filmů, jako například Velký Gatsby, James Bond, Avatar, Hvězdné války, Interstellar, Matrix, Titanic, Sherlock Holmes, Padesát odstínů šedi, Pátý element a z mnohých dalších.

Typ koncert, show
Místo konání Ideon Pardubice (Pardubice)
Datum a čas konání st 15.11.2017 19:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory jsou částečně bezbariérové)
Vstupné 790 - 1590 Kč
Zdroj dat Ticketportal
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga