Skočit na obsah >>
 

Dětská Velká pardubická a golf

Dětská Velká pardubická s překážkami jako je například Irská lavice, Poplerův skok, vodní příkop, Zahrádky a samozřejmě Taxisův příkop si našla své fanoušky. Skoky jsou k dispozici nejen při dostihových mítincích, ale také při jiných akcích i mimo dostihové závodiště. V rámci Zlatého poháru se uskuteční další z oficiálních závodů. „Vítězem se stává ten závodník, který trať překoná v nejrychlejším čase. Výsledky budou zveřejňovány i na Led obrazovce ve Fan zóně a na vítěze čeká slavnostní dekorování na stupních vítězů v paddocku,“ popisuje průběh dostihů místopředseda představenstva a výkonný ředitel Dostihového spolku a.s. Martin Korba. Závodit se bude v čase od 15 do 17 hodin, mimo tento čas je možné potrénovat. Pořadatelé vypsali věkové kategorie pro děti do 6 let, od 7 do 9 let, od 10 do 13 let a také kategorie 14+. Bonusovým závodem bude kategorie dospělých. Překážky jsou postavené na travnaté ploše u tribuny A. Stačí se na místě zaregistrovat a vydat se na trať.

Golf
Hned v sousedství Dětské Velké pardubické si návštěvníci mohou vyzkoušet další ze sportů – golf. Ten k dostihovému závodišti patří už několik let, na jaře se v dráze Velké pardubické totiž hraje turnaj v extrémním golfu. Tentokrát si golfisté z klubu v Lázních Bohdaneč připravili jinou atrakci. Jedná se o Snag Golf. Jeho hlavním cílem je se pobavit, ale také si vyzkoušet techniku a základy golfu. Hráči se snaží trefit „živý“ terč. Snag vznikl před 15 lety v Usa jako výukový systém a postupně se rozšířil i do Evropy a další částí zeměkoule.

Geofun
Návštěvníci závodiště si mohou vyzkoušet také zábavnou geolokační hru Geofun, a to nejen při dostihových mítincích. Jedná se o moderní hru pro chytré telefony s názvem „To bude jízda, panečku!“ Virtuální průvodci – maskoti závodiště Bob a Taxísek – hráče navigují kam jít a kladou jim zvídavé a vtipné otázky. Pro hru si stačí stáhnout do telefonu aplikaci Geofun, která je zdarma. Start hry je u vstupní brány do areálu závodiště.

Typ běh, GEOFUN, golf
Zakázán vstup se zvířaty Akce je vhodná pro děti
Místo konání Dostihové závodiště Pardubice (Pardubice)
Datum a čas konání so 9.6.2018 15:00 - 17:00
URL www.geofun.cz
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Turistické informační centrum Pardubice
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga