Skočit na obsah >>
 

Friends fest 2020 - Oblíbený rodinný festival plný Ameriky

5. ročník oblíbeného rodinného festivalu plného Ameriky Přes všechna úskalí, která nám koronavirová krize přichystala, jsme se rozhodli, že se nevzdáme a letošní ročník uskutečníme v plánovaném termínu 15. srpna. Jeho uspořádáním chceme poděkovat všem složkám integrovaného záchranného systému, především pracovníkům ve zdravotnictví, za mimořádné nasazení v této složité době.

Program jsme museli přizpůsobit okolnostem, přesto věříme, že bude bohatý, pestrý a zábavný. K vidění budou fantastická auta a jejich show, krásné motorky, indiánská vesnice, westernová představení, řada hudebních vystoupení, ukázky amerických sportů, soutěže a dětský den se spoustou zábavných atrakcí pro děti včetně jízdy na koních. Na hlavní festivalové ulici bude mnoho stánků s jídlem a pitím, kde bude možnost ochutnat něco z tradiční americké gastronomie. Vyvrcholením programu bude hudební vystoupení rockové dračice Tanji a legendární skupiny Citron.

Typ ohňostroj, pólo, rodeo, slavnost
Akce je vhodná pro děti
Poznámka Vzhledem k vládním opatřením a k faktu, že děti do 120 cm budou mít vstup i letos zdarma, půjde do předprodeje omezený počet vstupenek. Pokud tedy na festivalu chcete být, neváhejte dlouho! Všechna nařízení vlády a koronavirová opatření, platná v době konání festivalu, budou samozřejmě dodržena! Děkujeme všem, kteří dorazí 15. srpna na pardubické dostihové závodiště a podpoří nás i v tomto nelehkém roce!
Místo konání Dostihové závodiště Pardubice (Pardubice)
Datum a čas konání so 15.8.2020 10:30
Vstupné 300 Kč
Zdroj dat TicketArt
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga