Skočit na obsah >>
 

Krajinou příběhů

Krajská knihovna v Pardubicích srdečně zve na online setkání s fotografem Rostislavem Bartoňem, který propadl kráse Orlických hor.

Krajinou příběhů

Při procházkách malebnými Orlickými horami můžeme pokaždé objevit zajímavá místa. Fotografie s vyprávěním o známých i méně známých místech mohou být inspirací pro výlety nebo jen" nezapomenutelným zážitkem.

Typ beseda
Poznámka Informace ke sledování besedy Beseda proběhne formou živě vysílané videokonference přes Zoom, která bude zároveň přenášena na Youtube kanál knihovny: Pokud se připojíte přes aplikaci Zoom, můžete do besedy vstupovat svými dotazy. Připojení k Zoomu je možné buď z webového prohlížeče bez nutnosti instalace, nebo v nainstalované aplikaci, a to jak z počítače, tak i z notebooku, mobilu či tabletu. Je na vás, zda si budete chtít na svém zařízení zapnout kameru a být vidět, nebo zda ji necháte vypnutou. Dotazy na Zoomu je možné pokládat buď přímo (po zapnutí mikrofonu), nebo je psát do chatu.
Místo konání Krajská knihovna (Pardubice)
Online konání www.youtube.com/channel/UCC01...
Datum a čas konání
upozorněníV souvislosti s nařízením vlády omezující konání akcí doporučujeme si ověřit platnost konání akce u pořadatele.
po 12.4.2021 17:00
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné Bezplatný vstup
Zdroj dat Krajská knihovna v Pardubicích
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga