Skočit na obsah >>
 

Radek Kalhous: Nížina

Fotografický soubor Radka Kalhouse pod názvem Nížina je součástí dlouhodobého projektu, který mapuje Pardubice a jejich okolí. Jedná se o fotografie krajiny na předměstích města, ale i otevřené krajiny Polabské nížiny. Fotograf se ve snímcích pokouší najít skrytou krásu této monotónní a ploché krajiny a svým subjektivním pohledem přenést náladu na diváka. Najdete ho v Open Air galerii Parkán.

Výstavu doplní komentovaná prohlídka pro veřejnost 30. května 2021 od 14 hodin.

Workshop pro mladé fotografy s Radkem Kalhousem

Je vám mezi 12 a 18 roky a baví vás fotografovat? Chtěli byste se dozvědět o tomhle „řemeslu“ více a vyzkoušet si svůj koníček s renomovaným pardubickým fotografem Radkem Kalhousem, držitelem mnoha ocenění? Bezva! Příležitost dostanete na open air fotografickém workshopu Východočeského muzea v Pardubicích.

Workshop bude probíhat v neděli 20. června 2021 od 14 hodin v zámeckém areálu a možná i kousek za ním,​ potrvá 3–4 hodiny. Během odpoledne se v něm dozvíte, jak si vybrat záběr, co se světlem, následnou úpravou fotografií a hlavně vše, co potřebujete vědět vy! Podmínkou je vlastní fotoaparát. Workshop je určen pro mladé fotografy, kteří mají focení jako koníček. Dotazy a přihlášky posílejte na podrouzkova@vcm.cz do 14. 6.2021. Cena je 150 Kč za osobu.

Typ výstava fotografií
Zakázán vstup se zvířaty Akce je vhodná pro děti
Poznámka Výstavu doplní komentovaná prohlídka pro veřejnost 13. června 2021 od 14 hodin a workshop pro mladé fotografy s Radkem Kalhousem 20. června 2021 od 14 hodin.
Místo konání Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice) - zámecký parkán
Datum a čas konání čt 29.4.2021 - po 25.4.2022

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL https://www.vcm.cz/vystavy-a-...
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné Bezplatný vstup
Zdroj dat Zámek Pardubice - Východočeské muzeum
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga