Skočit na obsah >>
 

Friends fest 2021

Friends fest – 6. ročník populárního rodinného festivalu plného Ameriky

Zdá se, že koronavir je konečně na ústupu a pořadatelé se rozhodli, že do letošního ročníku Friends festu šlápnou opět s plnou vervou. Na východ Čech tak v srpnu dorazí bohatá, pestrá a zábavná dávka pravé Ameriky!

Fantastická budou představení stovek amerických automobilů a motocyklů, včetně nejznámějších legend a veteránů, ale i prvního čistě elektrického Suv Ford Mustang Mach-E. V aréně proběhnou všechny disciplíny skutečného rodea a turnaj v koňském pólu. V areálu se budou tyčit indiánská tee-pee a jim v dohledu Václav Vydra se svojí 7. Kavalérií Generála Custera.

Pro fanoušky historie a military budou atraktivní ukázky dobové i současné vojenské techniky. Pověstnou třešničkou bude nejznámější tank druhé světové války M4 Sherman. Na festival dorazí i američtí dragouni a jednotka Armády České republiky. Festival opepří sportovně zábavná dřevorubecká show Timbersports. K vidění budou ukázky amerických sportů, rytmická taneční a bubenická vystoupení, oku lahodící stylové módní přehlídky a tradiční závod v pojídání chilli.

Na hlavní festivalové ulici bude mnoho stánků s jídlem a pitím, kde bude možnost ochutnat něco z americké gastronomie. Pokud nebudete mít hlídání pro děti? Vezměte je s sebou! Pro ně bude velký dětský den s mnoha soutěžemi a atrakcemi. Vyvrcholením programu bude hudební vystoupení Kataríny Knechtové a skupiny Ondřeje Hejmy Žlutý Pes.

Vzhledem k vládním opatřením a k faktu, že děti do 120 cm budou mít vstup i letos zdarma, zřejmě půjde do předprodeje omezený počet vstupenek. Pokud tedy na festivalu chcete být, neváhejte dlouho!

Všechna nařízení vlády a koronavirová opatření, platná v době konání festivalu, budou samozřejmě dodržena!

Přijďte 14. srpna na pardubické dostihové závodiště a domů si odneste kus Ameriky!
Lákavé, velkolepé a inspirující.

Typ dětský den, hudební festival, slavnost
Zakázán vstup se zvířaty Akce je vhodná pro děti
Místo konání Dostihové závodiště Pardubice (Pardubice)
Datum a čas konání so 14.8.2021 10:00 - 22:00
URL www.friendsfest.cz
Předprodej vstupenek Vstupenky zakoupíte v předprodeji za zvýhodněnou cenu 300 Kč na stránkách www.friendsfest.cz, nebo v Ticketstream a Ticketportal.
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Vstupné v předprodeji do 13. 8. 2021 – 300 Kč, na místě (14. 8. 2021) 400 Kč, vstup zdarma mají děti do výšky 120 cm (1 dítě v doprovodu 1 dospělého s platnou vstupenkou) a držitelé platného průkazu ZTP a ZTP/P vč. doprovodu
Zdroj dat Turistické informační centrum Pardubice
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga