Skočit na obsah >>
 

Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021

Září je začátkem podzimu, a to je pravidelný termín pro pořádání chovatelských výstav, které mají ve Svinčanech velkou tradici. Ta letošní je v pořadí 40. a uskuteční se 18. - 19. září 2021.

V letošním roce se výstava pořádá již po čtyřicáté tak že má slavnostní nádech.

Pro milovníky chovatelství se připravuje soutěžní výstava králíků, holubů, drůbeže a zvířat mladých chovatelů okresu Pardubice. Dále výstava okrasného ptactva, akvarijních ryb a domácích mazlíčků mladých chovatelů. Připravena je také VI. Speciální výstava holubů texanů a mondenů, na které se scházejí chovatelé z celých Čech. Nově je připraven nákupní trh chovné drůbeže. Uskuteční se také prodej chovných zvířat, chovatelských a zahrádkářských potřeb a prodej zahradní techniky. Připravuje se i expozice, která bude mapovat 40 let výstavnictví ve Svinčanech. Pro milovníky květin a zahrady je připravena prodejní výstava okrasných dřevin, kaktusů, sukulentů, koniferů a doplňkový sortiment do okrasných zahrad a prodej dekoračních prvků do zahrad a zahrádek. Zakoupit si můžete také vše pro pěstování jedlých a léčivých hub a další sortiment. Po celý průběh výstavy je zajištěno parkoviště, občerstvení a stánkový prodej, včetně prodeje regionálních produktů. Výstava je obohacena o živou hudbu, vystoupení mažoretek a dětský koutek - šikovné ruce.

Výstava bude zakončena v neděli odpoledne za zvuku fanfár mysliveckých trubačů a slavnostním vyhodnocením výstavy s předáním čestných cen a pohárů pro nejlepší vystavovatele.

Typ výstava, veletrh - chovatelství a myslivost
Povolen vstup se zvířaty Akce je vhodná pro děti
Místo konání Multifunkční hřiště (Svinčany)
Datum a čas konání
  • ne 19.9.2021 8:00 - 15:00
  • so 18.9.2021 8:00 - 17:00
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Centrum Pohůdka
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga