Skočit na obsah >>
 

Choltický deštník - 9.ročník benefičního festivalu

Spolek deštník společně s Centrem denních služeb Další cesta a zámkem Choltice Vás zve na 9. ročník benefičního festivalu Choltický deštník. Můžete se těšit na dětské trilodivadlo Tiché šlapací království, dále bubenickou kapelu z Chrudimi Drum For Rum. Zavzpomínáme na Jiřího Schelingera s kapelou Perpetum Jiřího Schelingera. O podvečerní zábavu se postará Ivo Šmoldas se zpěvačkou Janou Rychterovou a vyvrcholením večera budou Francouzské šanzony s kapelou Good Season a zpěvačkou Zuzanou Orlíčkovou.

V doprovodném programu bude připraveno zázemí a programy pro děti, hry, soutěže, a to vše pod vedením Kmenu Trilobit, stánky s občerstvením, regionálními produkty, lukostřelci, Svinčanské a Choltické mažoretky, koně a hipoterapie, umělecká obrazová výstava, dobré víno i káva, představení CDS Další cesta a Základní školy Svítání.

Svojí návštěvou a vstupným podpoříte neziskovou organizaci Další cesta, která se stará o lidi s mentálním a kombinovaným postižením. Přijďte se pobavit a zažít příjemné odpoledne.
Rádi Vás uvidíme a přivítáme

Typ koncert, ochotnické /amatérské divadlo, ostatní (gastronomie), slavnost
Zakázán vstup se zvířaty Akce je vhodná pro děti
Místo konání Zámek Choltice (Choltice)
Datum a čas konání so 4.9.2021 13:00
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné dospělí 100,- Kč
děti 5-15 let 50,- Kč
děti do 5 let zdarma
Zdroj dat Centrum Pohůdka
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga