Skočit na obsah >>
 

Tajemství prvního císaře bude otevřeno i v prosinci

Tajemství prvního císaře bude otevřeno i v prosinci

28.11.2018

Výstava terakotové armády, která na své již 6. zastávce zavítala do Pardubic, bude díky velkému zájmu ze strany návštěvníků otevřená i celý prosinec. Najdete ji v Machoňově pasáži na Třídě míru a náš tým se na Vás bude velmi těšit!

Od samého začátku jsme pro vás výstavu terakotové armády připravovali s láskou a velkou pílí. Koncept výstavy je takový, aby každý z návštěvníků mohl poznat na vlastní kůži odkaz prvního císaře, který vás přenese do doby 2000 let př.n.l. Jelikož chceme, aby výstava byla interaktivní a dostupná všem, mysleli jsme i na zahraniční návštěvníky, pro které máme připravené brožury ve 3 jazykových mutacích, a to v anglickém, českém a německém provedení.

Do dnešního dne nás svou návštěvou nás poctily školy, děti, senioři, rodiny, ale právě i návštěvníci z okolních zemí. Každá věková generace si na výstavě najde to své – můžete zhlédnout zajímavý dokument o tom, jak a proč armáda vznikala, pro žáky zde máme zajímavé pracovní listy, na základě jejichž vyplnění mohou vyhrát ceny a u soch infopanely, kde se dočtete zajímavosti a historická fakta. A mysleli jsme i na vozíčkáře, kterým je výstava taktéž bez problému přístupná. Tak za námi do konce roku dorazte a rozšiřte své znalosti z historie a užijte si jedinečný kulturní zážitek. Budeme pro Vás otevřeni denně do 31.12.2018, a to od 10:00 do 19:00 hodin. Těšíme se na vás!

Váš tým Terakota

zdroj: Tisková zpráva

Objekty

Tajemství prvního císaře bude otevřeno i v prosinci

Příslušné akce

  • so 1.9.2018 - po 31.12.2018
Terakotová armáda Nové okno. Machoňova pasáž (Pardubice)

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga