Skočit na obsah >>
 

Nové Relaxační centrum v Lázních Bohdaneč

Nové Relaxační centrum v Lázních Bohdaneč

19.02.2008

Léčebné lázně Bohdaneč a. s. opět rozšiřují služby pro klienty. V lednu tohoto roku otevřeli nové Relaxační centrum, které bude nabízet širokou škálu masáží, koupelí a zábalů. Klienti jistě velice ocení, že Relaxační centrum je otevřeno každý den v týdnu od 8 do 20 hodin. Prostory pro wellness procedury jsou umístěny v pavilonu Bílý, jenž je zasazen do lázeňského parku.

Nově otevírané Relax centrum bude oázou pro všechny, kteří si chtějí odpočinout po náročném dni. Bude místem, kde se ženy mohou nechat hýčkat.

Nabízené procedury sledují nejnovější trendy ve wellness a lázeňství. Pracovníci Relax centra prošli špičkovými školeními a mají dlouholetou praxi v lázeňské péči. Proto je samozřejmostí, že procedury budou poskytovány zcela v souladu se zdravotními hledisky.

Klienti si mohou vybrat ze široké nabídky procedur včetně populární Shiatsu, masáže horkými lávovými kameny nebo havajsko-indické masáže Ayus Lomi. Nabízíme i kosmetické ošetření, např. křišťálovou masáž a sedativní masáž obličeje.

Léčebné lázně Bohdaneč a. s. využívají dvou přírodních léčivých zdrojů. Jedním je slatina, která je využívána při rašelinových obkladech, a v druhém případě jde o přírodní minerální vodu s vysokým obsahem fluoridů, využívanou při koupelích.

Novinkou jsou suché uhličité koupele. Tato procedura je velice účinná pro podpoření imunity a působí příznivě na cévní a hormonální systém. Lázně připravují půldenní a jednodenní programy vhodné pro ženy i pro muže, pro páry i pro skupiny.

-bohd-

zdroj: COT Business

Objekty

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga