Skočit na obsah >>
 

Lázně pro zdravé i nemocné, aktivní i unavené

Lázně pro zdravé i nemocné, aktivní i unavené

31.03.2008

Léčebné lázně Bohdaneč opět rozšiřují služby pro klienty. Renomé špičkového specialisty v oblasti léčení onemocnění pohybového aparátu si vydobyly už dávno. Nově otevřené Relaxační centrum bude nabízet služby především klientům, kteří si chtějí dopřát příjemnou odpočinkovou dovolenou.

Wellness je způsob, jakým si stále více lidí udržuje svou životní energii a duševní i fyzické zdraví. V Léčebných lázních Bohdaneč si můžete užít širokou škálu masáží, koupelí a zábalů. Lázně leží pouhých 100 km od Prahy v blízkosti sjezdu z dálnice D 11 a pár kilometrů od Pardubic a Hradce Králové. Léčebné lázně Bohdaneč jsou zasazeny do překrásného lázeňského parku, založeného pře 80 lety. Park volně přechází do okolní lesnaté krajiny plné rybníků, které jsou pozůstatkem středověké rybniční soustavy. Díky rovinatému charakteru krajiny je okolí protkáno stovkami kilometrů cyklotras.

Lázně nabízejí úschovu kol i možnost jejich zapůjčení, a to vč. dětských sedaček a přileb. Dalším šťastným sousedstvím je 9ti jamkové golfové hřiště, vzdálené 1 km od lázní. Krom možnosti zahrát si golf nabízejí lázně také zprostředkování vyjížděk na koni
Každý, kdo má zájem o podrobnější informace se může obrátit na call centrum: 466 860 860 nebo navštívit naše webové stránky.

zdroj: Lázeňský pavilon Veselý Plus

Objekty

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga