Skočit na obsah >>
 

Penzion Hastrman

upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.
U Pošty 264, 533 61 Choltice

Penzion Hastrman najdete na hrázi soukromého rybníka v Cholticích na Pardubicku. Dům je postaven na rozlehlém pozemku o velikosti 8000 m2, což zajišťuje pobyt uprostřed romantické přírody a naprosté soukromí hostů. Dům byl celkově zrekonstruován v roce 2008. Prostředí je ideální pro relaxaci dospělých, zatímco je o děti dobře postaráno. Máte totiž možnost využít naší nadstandartní služby hlídání dětí a vyrazit si bez nich do lázní, na kolo, na golf nebo třeba do města za kulturou. Všechny pokoje jsou vybavené TV se satelitem a dostupné internetu (Wi-fi),lednicí, vytápěné ústředním topením na plyn. Aktivity: relaxace u soukromého rybníka Hastrman v parkově upravené zahradě s altánem a můstky, spojující břehy rybníků, posezení v podloubí domu Hastrman, grilování, romantické procházky do okolí, návštěva restaurace v Choltickém zámku s romantickou oborou, toulky po choltických hospůdkách, koupání v nedalekých písčitých jezerech, výlety na kolech, projížďky na koních, tenis, golf,sqwash, bowling, billiard, šipky, fotbálky, fitness aj. (cca 10 min. autem), lázeňské a relaxační procedury v Lázních Bohdaneč (cca 10 min. autem),výlety za zábavou, za kulturou či nákupy, návštěvy památek a zajímavostí Pardubického kraje.

Telefon: 736 678 824
E-mail: mariejerlingova@seznam.cz
Web: privat-hastrman.cz
GPS: 49°59'19.1"N 15°37'39.45"E
236 m nad mořem

Služby v objektu:

Souřadnice: 
 
 

Informace

Kategorie
  • pension
    celoroční provoz
Bezbariérový přístup Pohybové postižení z části vyhovuje - společné prostory (vstup, recepce...) Zrakové postižení nevyhovuje - společné prostory (vstup, recepce...)
Kapacity 4 pokoje cena od 800 Kč
7 + 3 lůžek
Jazyky personálu anglický, český
Akceptované platby faktura (bankovní převod), hotově české koruny, hotově euro
Check-in 13:00 - 17:00
Check-out 10:00 - 11:00
Počet pater 2
Poskytované služby

bezplatné WiFi, dětská postýlka k zapůjčení, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, gril k zapůjčení, hlídání dětí, kryté parkování pro motocykl, kuchyňka pro hosty, možnost ohřevu kojenecké stravy, možnost umytí kola, možnost vstupu s asistenčním psem, nářadí pro cyklisty k zapůjčení, nočník k zapůjčení, organizování programu pro děti, praní a žehlení prádla, prodej cyklistických a turistických map okolí, půjčení TV, půjčovna společenských her, úschovna jízdních kol, úschovna kočárků, úschovna zavazadel, vysoušeč vlasů k zapůjčení, záslepky na elektrické zásuvky k zapůjčení, žehlička k zapůjčení

Plocha areálu 8000 m2
Rok výstavby 1995
Rok poslední rekonstrukce 2008
Je třeba opravit údaje?

Dostupnost

Vzdálenost od parkoviště 0 m (vlastní)
  • kapacita osobní: 6, zdarma
Nejbližší vlakové zastávky
Nejbližší autobusové zastávky
Nejbližší letiště
  • Pardubice (8 km)
  • Mnichovo Hradiště (76 km)
  • Letiště Václava Havla (98 km)

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga