Skočit na obsah >>
 

Choltické pivní slavnosti

Přijďte na další akci, kterou pořádá reklamní agentura Festing Hradec Králové ve spolupráci se Zámkem Choltice, a to v rámci Festtour 2015. Choltické pivní slavnosti jsou v letošním roce pořádány jako „nultý“ ročník. Tato akce je zaměřena hlavně na prezentaci regionálních a malých pivovarů a jejich produktů. Součástí bude i bohaté občerstvení a různorodý doprovodný program, který bude samozřejmě i pro děti (skákací hrad, výtvarné dílny, lukostřelba, soutěže pro děti). Akci si tak užije celá rodina. Tato akce je pojata jako „festival piva“, kde půjde především o ochutnávku pivních speciálů. Čeká Vás i zábavný program se skupinou historického šermu Corporal, ukázky zbraní a bojové dobové ukázky. Z doprovodného programu se můžete těšit na kapelu W.A.F., Dlouhej tah, Dragon street rock, Teplá buchta, exhibiční vystoupení mistrů světa ve footbagu Tomáše Tučka a Martina Sládka a mnoho dalších. Všechny aktuality sledujte na našich webových a facebookových stránkách.

Typ degustace piv, gastronomický festival, grilování, historický šerm, hudební festival, ochutnávka jídel, pivní slavnost, slavnost, taneční zábava, ukázky bojového výcviku
Povolen vstup se zvířaty Akce je vhodná pro děti
Místo konání Choltice - zámek s expozicí a kaplí sv. Romedia (Choltice)
Datum a čas konání so 4.7.2015 10:00 - 20:00
URL www.choltickepivnislavnosti.cz
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné Základní vstupné: 100 Kč - volný vstup pro 1 dospělou osobu do areálu „Choltický pivních slavností“, na kulturní program, prohlídky Zámku Choltice s průvodcem.

Rodinné vstupné: 250 Kč - volný vstup pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 15 let do areálu „Choltický pivních slavností“, na kulturní program, prohlídky Zámku Choltice s průvodcem.

Zlevněné vstupné: 60 Kč - volný vstup pro 1 osobu (děti od 6 do 15 let, důchodci nad 65 let, ZTP) do areálu „Choltický pivních slavností“, na kulturní program, prohlídky Zámku Choltice s průvodcem.

Děti do 6 let zdarma.
Zdroj dat CZeCOT
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga