Skočit na obsah >>
 

Pohádkový les

Kdo zahrání princeznu a čerta? Chcete, aby se vaše děti krásně bály? Aby pomohly strašné čarodějnici uvařit polévku z pavouků a žab a princovi zase nasytit strašlivého draka? Vezměte je s sebou v neděli 25.6. do Pohádkového lesa na zámku v Pardubicích. Východočeské muzeum a společnost Velká dobrodružství pro vás připraví trasu plnou strašidel, vodníků, draků a rusalek. Děti na ní budou plnit zcela originální úkoly. Kilometrovou trasu, která povede v okolí zámku mohou děti a rodiče projít od 13 -17 hodin.

Na startu před zámkem dostanou malí poutníci průvodní dopis s popisem trasy a namalovanými pohádkovými postavami, které cestou potkají. U každé postavy pak dostanou zapeklitý úkol, za jehož splnění získají do dopisu razítko. Pokud splní všechny úkoly, čeká je v cíli u Víly Jasmínky a Stromu splněných přání královský poklad.
Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se týden před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les. Přijít můžete ovšem i bez registrace. Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit! Více informací denně na FB Velká dobrodružství.

Typ akce určené pro děti
Povolen vstup se zvířaty Akce je vhodná pro děti
Místo konání Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice)
Datum a čas konání ne 25.6.2017 13:00 - 17:00
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Vstupné 50,- Kč
Zdroj dat Turistické informační centrum Pardubice
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga