Skočit na obsah >>
 

Prodaná nevěsta – SDO A. Jirásek, Úpice

Nejznámější česká opera ve slavné netradiční verzi Divadla Drak z 80. let. Více než čtyřicítka herců, zpěváků a muzikantů. Milostná i detektivní zápletka, světoznámé árie a sbory, komické situace a hlavně – happyend! Inscenace si letos z festivalu Orlická maska odvezla hlavní cenu a řadu ocenění nejen za herecké a pěvecké výkony. www.divadloupice.cz/repertoar/prodana-nevesta-2018

Typ ochotnické /amatérské divadlo
Zakázán vstup se zvířaty Akce není vhodná pro děti
Poznámka Pernštejn(l)ove Léto a odpočinek, zábava, festivaly, putování po památkách, setkávání s přáteli…to jde dohromady. A jak vypadá vaše ideálně strávené léto? Co třeba na pardubickém Zámku, kde i letos ve dnech 1. – 4. srpna proběhne divadelní festival Pernštejn(l)ove?! Divadelní soubory z celé republiky přivezou své inscenace, které se dotýkají lásky a vztahů. Klasická opera v činoherním podání, komedie o hledání romanticky založených mužů i ryze aktuální britská satira z pera Raye Cooneyho. To všechno čeká diváky festivalu pod širým pardubickým nebem. Třetí ročník Pernštejn(l)ove uvádí převážně komedie, mnohé z nich získaly ocenění na divadelních festivalech. Novinkou bude taneční vystoupení dua Lucia Kašiarová a Vanda Hybnerová. Záštitu nad festivalem převzala 1. místopředsedkyně Senátu Miluše Horská, 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek a náměstek primátora Pardubic Jakub Rychtecký. Finanční podpory se ujaly město Pardubice, Pernštejn Media, Eurovia a EOP Opatovice, a.s.
Délka 1 hod.
Místo konání Zámek Pardubice - Východočeské muzeum (Pardubice) - nádvoří zámku
Datum a čas konání st 1.8.2018 21:00
URL www.vcm.cz/pernstej-l-ove-2018/
Součást festivalu

Pernštejn(l)ove 2018

Předprodej vstupenek Vstupenky koupíte v pokladně Zámku Pardubice, Infocentru a v síti Ticketportal. Jednotlivé vstupné na jedno představení je 150 nebo 200 Kč, permanentka 600 Kč. Děti a mládež do 15 let vstup zdarma.
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné 200 Kč
Související aktuality
  • Festival Pernštejn(l)ove zahájil svůj 3. ročník zaplněným nádvořím zámku (2.8.2018, Pardubický kraj)
  • Divadelní festival Pernštejn(l)ove láká na „Prodanku“ i tanec (27.7.2018, Pardubický kraj)
Zdroj dat Organizátor - provozovatel
Je třeba opravit údaje?
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga