Skočit na obsah >>
 

Teambuilding v únikové hře Hugo Koumes

Není lepší příležitost, jak prověřit a stmelit kolektiv. Dobrá nálada, schopnost improvizace, organizace a spolupráce jsou hlavní ingredience, které potřebujete. Nemusíte mít obavu, hry zvládne každý, fyzické ani sportovní výkony u nás nepodáváte. Přijďte na firemní večírek, za odměnu, oslavit úspěch nebo narozeniny, stmelit tým, vyzvěte na souboj vedlejší kancelář nebo pobočku, utečte jen tak za zábavou s fajn kolegy po práci…

Jsme flexibilní časově i organizačně. Součástí je i hodnocení týmů a focení. Po dohodě možnost drobného občerstvení a velmi oblíbené jsou závěrečné přípitky. Pro větší akce vám rádi sestavíme program přesně na míru podle vašich představ. Zkušenosti máme i se školními akcemi. Chcete osvěžit školní výlet? Přijďte si zahrát naše únikové hry, pomůžeme zabavit školáky od sedmé třídy výš.

Hráli u nás např. skvělé týmy Talanda Invest, Seznam.cz, Hilti, Vodafone, Vivantis, Česká spořitelna, Alza, ČSOB, Comdata Czech, Scout rescue, Magna automotive, Bageterie Boulevard, CineStar, Pierre Coffee & Cocktails a další. Přijďte se pobavit i vy se svými kolegy!

Těšíme se na vás!

Podmínky Pro bližší informace a objednání nás kontaktujte na tel. 735 095 577 nebo na info@hugokoumes.cz
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga