Skočit na obsah >>
 

Piráti na Labi - teambuildingový program

Kdo by nechtěl zavítat mezi piráty a prožít na vlastní kůži příběhy, ve kterých se vypráví o hledání ztracených pokladů. A proto napněte plachty, nabijte děla a vyplujte vstříc tajemnému dobrodružství třeba pod vlajkou slavného kapitána Černovouse.

Event ve stylu slavných pirátských dob, který hosty v atraktivním prostředí areálu Tank Power přenese až do dalekého Karibiku za časů slavných pirátských kapitánů. A to díky prostorovým dekoracím a kostýmům v dobovém pirátském stylu. Event lze pojmout pouze jako párty s doplňkovými aktivitami, nebo jako soutěže vhodné pro více týmů, kde jsou plně využity outdoorové aktivity Tank Power, které budou tematicky spjaté s celým programem.

Hosté budou rozděleni do týmů, každý tým si zvolí svého kapitána, který obdrží hrací kartu, do které na každém stanovišti instruktor zapíše počet získaných bodů. Na konci programu se vyhodnotí nejlepší tým.

Podmínky Akce je vhodná pro skupiny od 50 do 150 osob. Cenová nabídka je tvořena individuálně dle typu programu, doplňkových aktivit a rozsahu cateringových služeb.
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga