Skočit na obsah >>
 

M*A*S*H 4077 – teambuildový program pro firmy

Párty ve vojenském polním mobilním lazaretu U. S. ARMY - M.A.S.H 4O77, kde se léčí hlavně smíchem a dobrou náladou! Sestavte tým a svěřte se na jeden den do rukou nesmrtelných postavy ze seriálu M.A.S.H. - doktor “Hawkey” Pierce, seržant Klingera nebo Radara! A pokud nebudete zvládat zadané úkoly a aktivity, muže se vám stát že vás osobně vyškolí třeba i major Houlihanová!

Během programu je v areálu Tank Power postavené stanové městečko M*A*S*H, ve kterém probíhají tematické soutěže, jako jsou doktorský minigolf, běh s nosítky, transfuze a další. Každou aktivitu má na starosti některý z účinkujících v dobovém kostýmu.

Program M*A*S*H je doplněn aktivitami Tank Power např. lanové centrum, projížďky v BVP – bojovém vozidle pěchoty, střelba ze vzduchovek, battlefield live a jiné. Doplňkové aktivity si vybírá klient sám.

Hosté jsou rozděleni do několika skupin, ve kterých se postupně střídají na všech aktivitách a na konci programu je vyhlášena nejlepší skupina.

Podmínky Akce je vhodná pro skupiny od 50 do 150 osob. Cenová nabídka je tvořena individuálně dle typu programu, doplňkových aktivit a rozsahu cateringových služeb.
Souřadnice: 
 
 

Anketa

Který cíl na Pardubicku byste určitě doporučili známým k návštěvě?


loga